Schooljaar 2023-2024 | | | | | | |
| | | | | | |
Directie | | | | | | |
Directeur-bestuurder | Dhr. A.Lippens | | | | | |
Adjunct-directeur | Dhr. G.Hueting | | | | | |
| | | | | | |
Coaches | | | | | | |
1A | Mw. I. Schapink | | | | | |
1B | Mw. N. Hartlooper | | | | | |
1C | Mw. J. van der Meer | | | | | |
| | | | | | |
2A | Mw. I. Tieleman | | | | | |
2B | Mw. M. Andriesse | | | | | |
2C | Mw. W. Kruitbosch | | | | | |
2D | Dhr. M. van Dolder | | | | | |
| | | | | | |
3A | Mw. E. van der Zon | | | | | |
3B | Dhr. J. de Graaff | | | | | |
3C | Dhr. F. van der Voet | | | | | |
3D | Mw. D. Struyk | | | | | |
3E | Dhr. M. Slegtenhorst | | | | | |
| | | | | | |
4A | Mw. M. van der Plas | | | | | |
4B | Dhr. H. van Kampen | | | | | |
4C | Dhr. B. van Dam | | | | | |
4D | Dhr. D. Cannoo | | | | | |
4E | Mw. M. van der Lans | | | | | |
| | | | | | |
5A | Mw. M. van den Berge | | | | | |
5B | Dhr. J. Bauman | | | | | |
5C | Mw. M. van den Berge Mw. E. Vermeulen | | | | | |
| | | | | | |
Stagebureau | | | | | | |
Stages en nazorg | Dhr. H. van Nierop | | | | | |
Stages en nazorg | Mw. A. Osses | | | | | |
Stages en nazorg | Dhr. J. Bauman | | | | | |
WerkErvaringsPlek-medewerkster | Mw. C. van der Veer | | | | | |
| | | | | | |
Vakdocenten | | | | | | |
Techniek bovenbouw | Dhr. D. Cannoo | | | | | |
Techniek onder- en bovenbouw | Dhr. M. Erciyes | | | | | |
Lichamelijke opvoeding | Dhr. R. Bout | | | | | |
Fitness | Dhr. R. Etnel | Dhr. R. de Hek | | | | |
Groen, onderbouw | Dhr. P. Warmerdam | | | | | |
Beeldende vorming | Mw. M. Visser | | | | | |
Beeldende vorming | Mw. A. Ticheler | | | | | |
Koken onderbouw beeldende vorming | Mw. M. Stadwijk | | | | | |
Ondersteuning lessen | Mw. S. Boerman | | | | | |
Begeleiding en opvang leerlingen | Dhr. T. Karels | | | | | |
| | | | | | |
Zorg en begeleiding | | | | | | |
Orthopedagoog | Mw. J. Smit | Mw. M.Demiraku | | | | |
Orthopedagoog | Mw. L. Bakker | | | | | |
Orthopedagoog | Mw. A. Geurts | | | | | |
Zorgcoördinator | Dhr. G. Hueting | | | | | |
Schoolarts | Mw. E.van der Ven | | | | | |
Begeleider passend onderwijs | Mw. L. van Houten | | | | | |
Agile coördinator begeleider docenten | Mw. M. van den Berge | | | | | |
NT2 coördinator | Mw. A. Ladewig | | | | | |
| | | | | | |
Onderwijs ondersteunend personeel | | | | | | |
Conciërge | Dhr. A. van Beelen | | | | | |
Leerwerkmeester techniek | Dhr. A. Vrijland | | | | | |
Catering, kantine | Dhr. T. van der Plas | | | | | |
Leerlingenadministratie receptie | Mw. M. van Duijn | | | | | |
Verzuimadministratie financiële administratie | Mw. M. Caliskan | | | | | |
Facilitair medewerker | Dhr. H. Idrissi | | | | | |
Facilitair medewerker receptie | Mw. L. Roedoe | | | | | |
ICT beheerder | Dhr. R. Schoonbeek | | | | | |
Ondersteuning lessen | Mw. C. van der Veer | | | | | |
Facilitair medewerker ondersteuning lessen | Dhr. M. de Haas | | | | | |
Verzuimcoördinator | Mw. M. Nieuwkerk | | | | | |
| | | | | | |